تعرفه و راهنمای ثبت (درج) آگهی

درج آگهی در " به بازار " برای هر موجودیت (مثل ماشین، ملک یا شغل) بصورت رایگان و بدون پورسانت است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. 

برای ثبت اگهی ابتدا با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شوید. (در صورتیکه عضو سایت نیستید، با تکمیل فرم ثبت نام، عضو سایت شوید) ، سپس از منوی "ثبت آگهی رایگان"  به منوی مربوط به آگهی مورد نظر خود (مثلا ملک) رفته و با کلیک روی زیر منوی" ثبت آگهی فروش ملک" ، می توانید آگهی خود را ثبت کنید. 

 

 

توجه: جهت ثبت اگهی حتما باید با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شوید. 

***جهت اضافه کردن و یا ویرایش تصویر، پس از ثبت اطلاعات در صفحه ثبت آگهی، روی لینک "بروزرسانی و ویرایش تصویر" کلیک کرده و در صفحه بعد تصاویر خود را ویرایش نمایید***

 

 

نکته مهم: اعداد (مانند قیمت، سال ساخت، تلفن و ... ) حتماٌ باید بصورت انگلیسی وارد شوند. در غیر اینصورت آگهی شما ثبت نشده و پیام خطا ظاهر می شود.


درج آگهی عادی در "به بازار" برای هر موجودیت (مثل ماشین، ملک یا شغل) بصورت رایگان و بدون پورسانت است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. 


مزایای درج آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی بصورت زیر می باشد:

1 - اعتماد بيشتر كاربران به آگهی های ويژه : درج به صورت ویژه باعث می شود تا بازديدكنندگان اعتماد بيشتري به آگهی شما كنند.

2 - ديد بسيار بيشتر كاربر بر روی آگهی های ويژه: آگهی های ويژه بسیار بیشتر از آگهی های عادی دیده می شوند.

3 - انجام عملیات سئو و بهینه سازی اختصاصی برای فایل های ویژه: تیم فنی به بازار برای افزایش بهره وری و رضایت هرچه بیشتر مشتریانی که اقدام به درج فایل ویژه می کنند، اقدام به انجام سئو و بهینه سازی اختصاصی آگهی های ویژه برای موتور های جستجو از جمله گوگل می نماید .به اینصورت که با بررسی و تحلیل متن و محتوای فایل ،کلمات کلیدی مهم و مدنظر مشتری را استخراج کرده و عملیات بهینه سازی را بر روی این کلمات انجام می دهد. به طوری که آگهی ثبت شده به صورت ویژه بعد از گذشت چند روز در صفحات اول گوگل قابل مشاهده باشند.

4 - نمايش در ابتداي نتايج جستجوي بازديد کنندگان.

5 - نمايش در صفحه اول گروه مرتبط با آگهي

5- نمايش در پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه در صفحه گروه هاي سايت.

تعرفه درج آگهی به صورت ویژه


استخدام نمایش در ابتدای:، صفحه گروه مرتبط، پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه، نتایج جستجو 2000 تومان

پرداخت

باکس گوشی نمایش در ابتدای:، صفحه گروه مرتبط، پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه، نتایج جستجو 1000 تومان

پرداخت

بنر صفحه اول سایت نمایش در ابتدای:، صفحه گروه مرتبط، پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه، نتایج جستجو 20000 تومان

پرداخت

ماشین نمایش در ابتدای:، صفحه گروه مرتبط، پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه، نتایج جستجو 2000 تومان

پرداخت

ملک نمایش در ابتدای:، صفحه گروه مرتبط، پنجره مربوط به آگهي هاي ويژه، نتایج جستجو 3000 تومان

پرداخت

عنوان آگهی حتما باید در زمینه و دسته مربوط به آگهی و به صورت تکی باشند تا در دسته خود به صورت رایگان مورد تایید قرار گیرند. 

- کلیه آگهی کالاهای شرکتی ، فروش عمده و فروشگاه ها به بخش فروش ویژه منتقل می شوند و تنها در صورت ویژه شدن قابل نمایش در گروه مورد نظر آگهی دهنده است. 

- عنوان آگهی باید به صورت دقیق و خلاصه وارد شود و از عبارات کلی و شعار گونه استفاده نشود. 

مثال : 

عبارات نامناسب برای عنوان آگهی : پژو با قیمت استثنایی ، باکس با قیمت عالی ، فروش آپارتمان اکازیون ، حراج واقعی موتور سیکلت

عبارات مناسب برای عنوان آگهی : فروش پژو 206 تیپ دو مدل 87 ؛ فروش باکس الماس کارکرده ، آپارتمان دوخوابه 80 متری در ستارخان ، موتورسیکلت کاواساکی 200 مدل KDX 

- پس از وارد کردن عنوان و مشخصات، جزییات مربوط به آگهی را به صورت کامل و روشن شرح دهید 

- حتماً عبارات را به زبان فارسی و املای مناسب بنویسید و از نگاشتن عبارات به هم چسبیده، فینگلیش و نامربوط خودداری کنید زیرا این امر در بازدید آگهی شما توسط موتورهای جست و جو تاثیر فراوانی دارد.

در صورت عدم موافقت با " شرایط و ضوابط " لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

1- درج آگهی محصولات مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز نمی باشد.

2- درج آگهی هایی که بر علیه گروه های خاص، اشخاص و یا شئونات اسلامی و عمومی باشد، مجاز نمی باشد.

3- مدیران سایت مسئولیت ضرر وابسته به حذف آگهی و یا تاخیر در پاسخ های آگهی دهنده را نمی پذیرد.

4- با وجود آنکه وب سایت به بازار تمام تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید. 

5- استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. وب سایت به بازار تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

6- آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط BehBazar.com ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

7- وب سایت به بازار ، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.

8- هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن به سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط BehBazar.com به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.

9- وب سایت به بازار مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.

10- وب سایت به بازار در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از وب سایت به بازار ایجاد شده‌اند.

11- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

12- وب سایت  به بازار مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از این سایت، در هر زمان این " شرایط و ضوابط " را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

ثبت آگهی به صورت ویژه: آگهي های ويژه برتری بسياری بر آگهي های عادی دارند. اولين برتری اين آگهی ها نمايش آنها در اول صفحه مربوطه می باشد. در نتايج جستجو نيز آگهی ويژه بر عادی ارجهيت دارد. در صفحه نمايش يک آگهی نيز، آگهی های ويژه بر اساس ارتباط مفهومی که با آگهی نمايش داده شده دارند، در موقعيت خوبي نمايش داده می شوند. توجه به اين نکته الزامی است که کاربران به آگهی های ويژه اعتماد بيشتری دارند. چراکه آگهی دهنده براي درج آگهی خود وقت و هزينه خاصی صرف کرده است. 

استفاده از عنوان و عبارات مناسب: عنوان آگهی باید به صورت دقیق و خلاصه وارد کنید و از عبارات کلی و شعار گونه استفاده نکنید. حتماً عبارات را به زبان فارسی و املای مناسب بنویسید و از نگاشتن عبارات به هم چسبیده، فینگلیش و نامربوط خودداری کنید زیرا این امر در بازدید آگهی شما توسط موتورهای جست و جو تاثیر فراوانی دارد. 

درج عکس و تصویر مناسب: 

- یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند 

 - تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید

- از یک تصویر نمی‌توانید برای 2 آگهی استفاده کنید

- درج تصاویر عمومی مانند پرچم، منظره، پرتره، عکسهای غیر مرتبط و یا عکس چهره اشخاص مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.  

- برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. 

بطور مثال شخصی برای آگهی دارالترجمه خود، عکسی از تابلو و در ورودی تهیه کرده بود که باعث جلب توجه بازدیدکنندگان شده بود.